4Buildings 2019

B C D E F G H J K L Ł M N O P R S T U W Z Ż
Mirosław Czarnik

Mirosław Czarnik

Firma: GPP Business Park SA

Stanowisko: prezes

Posiada dyplom ukończenia krakowskiej Akademii Pedagogicznej oraz studiów Master of Business Administration Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie i Teesside University w UK.

Jest absolwentem studiów podyplomowych z zakresu wyceny, zarządzania i obrotu nieruchomościami na Uniwersytecie Śląskim oraz z zakresu zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim.

Posiada ponad 25-letnie doświadczenie w zarządzaniu. Jako kluczowe umiejętności wymienia konsekwencję w działaniu, sumienność i pracowitość oraz budżetowanie i zarządzanie projektami.

Jeden z inicjatorów Pierwszego Polskiego Klastra Budownictwa Pasywnego i Energooszczędnego propagującego idee budownictwa zrównoważonego. 

W GPP Business Park, w budynku biurowym im. Marii Goeppert-Mayer, w 2012 r., po raz pierwszy komercyjnie zastosowano system TRIGENERACJI (produkcja prądu, ciepła i chłodu z gazu).

W styczniu 2019 r. oddano do użytkowania pierwszy w Polsce plus energetyczny - w obszarze ogrzewania, wentylacji i ciepłej wody użytkowej - budynek biurowy im. Konrada Blocha. 

Budynki biurowe GPP Business Park są przyjazne użytkownikom, chronią ich zdrowie i już dziś spełniają rygorystyczne normy budowlane, które będą obowiązywały od 01.01.2021 roku.

Bierze udział w sesjach:

POWRÓT