4Buildings 2019

B C D E F G H J K L Ł M N O P R S T U W Z Ż
Ewelina Woźniak-Szpakiewicz

Ewelina Woźniak-Szpakiewicz

Firma: DMDmodular Sp.z o.o.

Stanowisko: prezes zarządu

Jest prezesem i Dyrektorem Zarządzającym DMDmodular - jednego z liderów w segmencie budownictwa modułowego w Polsce. Jest również członkiem European Council of Modular Building Institute - europejskiego oddziału amerykańskiej organizacji działającej na rzecz rozwoju i promocji budownictwa modułowego.

Z wykształcenia jest architektem. Jest także doktorem nauk technicznych, wykładowcą na Politechnice Krakowskiej oraz ekspertem podczas szeregu wydarzeń dotyczących budownictwa modułowego w Chinach, Australii, Ameryce Północnej i Europie, m.in. Futurebuild, NYC Off-Site Construction Expo, MOD-X, Modular Matters, World of Modular, PrefabAus.

 Z branżą budownictwa modułowego jest związana od 12 lat. A od 2017 roku odpowiada za strategię rozwoju Spółki DMDmodular. W tym czasie firma zrealizowała min. rozbudowę czterogwiazdkowego hotelu modułowego BFC w Polsce oraz zdobyła kontrakt na produkcję pokoi hotelowych dla najwyższego hotelu modułowego na świecie dla sieci AC Hotel by Marriott, który powstanie na nowojorskim Manhattanie. W roku 2019 Spółka otrzymała pierwszą nagrodę w prestiżowym konkursie MBI Award of Distinction organizowanym w ramach wydarzenia World of Modular w Las Vegas.  Firma została doceniona za rozwiązania projektowe i jakościowe oferowane dla branży obiektów akademickich.

Bierze udział w sesjach:

POWRÓT