4Buildings 2019

B C D E F G H J K L Ł M N O P R S T U W Z Ż
Elżbieta Urbańczyk

Elżbieta Urbańczyk

Firma: Metro Properties

Stanowisko: dyrektor, Działu Zarządzania Środowiskiem i Infrastrukturą Techniczną

Jest absolwentką Politechniki Warszawskiej Wydziału Inżynierii Lądowej. Pracę w koncernie METRO AG rozpoczęła w 2002 roku na stanowisku kierownika działu zarządzania środowiskowego. Od 2006 do 2009 roku pracowała w zespole międzynarodowym w centrali firmy METRO AG w Stuttgarcie zajmując się wdrażaniem dyrektyw unijnych z zakresu ochrony środowiska i gospodarki odpadami.

Od 2009 kieruje działem Zarządzania Środowiskiem i Infrastrukturą Techniczną na stanowisku Dyrektora działu, odpowiadając za zagadnienia związane z gospodarką odpadami,  ochroną środowiska i utrzymaniem infrastruktury technicznej. Posiada uprawnienia budowlane.

Jest laureatką FM&PM AWARDS 2012 Ogólnopolskiego Forum Facility Management & Property Management w kategorii „Facility Manager Roku” i FM&PM AWARDS 2014 w kategorii „Osobowość Roku”.

Zespół kierowany przez nią uzyskuje w 2012 roku dla 11 centrów handlowych zarządzanych przez Metro Properties pierwsze w Polsce certyfikaty Breeam in-use, natomiast w 2018 roku  dla 9 centrów handlowych M1, jako pierwszych obiektów retail w Polsce,  uzyskuje certyfikaty Breeam in-use z najwyższą oceną outstanding w kategorii Building Management oraz z oceną excellent w kategorii Asset Performance. 

Bierze udział w sesjach:

POWRÓT